Kupimy-nieruchomosc.pl korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies oraz na: Politykę Prywatności.

Najczęściej

Zadawane pytania

Nie jesteśmy pośrednikiem. My jesteśmy Twoim klientem. Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie, z nami podpisujesz umowę sprzedaży.
Nie, wycena jest bezpłatna. Wartość nieruchomości jest szacowana na podstawie cen rynkowych w danej lokalizacji.
Nie, spotkanie jest zupełnie bezpłatne. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na sprzedaż nie pobieramy żadnych opłat.
Dokumenty potwierdzające prawo do nieruchomości oraz dokument tożsamości. Pomocne będą rownież wszelkie inne dokumenty związane z opłatami i utrzymaniem mieszkania.
Nie ma u nas żadnych prowizji. To my płacimy Tobie za nieruchomość.
Tak, w pierwszej kolejności spłacamy należności względem banku, pozostała część ceny jest wypłacana w gotówce lub na wskazany numer konta.
Oczywiście, spłacimy zadłużenie, a resztę ustalonej ceny wypłacimy w gotówce lub przelewem na wskazane konto.
Jesteśmy w stanie przygotować wszystko w ciągu 1 tygodnia. W szczególnych sytuacjach okres ten może się wydłużyć w związku na oczekiwaniem na wydanie odpowiednich dokumentów przez stosowne organy.
Wypłata środków następuje w dniu podpisania aktu notarialnego na twoj rachunek bankowy lub gotówką na rękę.
Jeśli posiadasz udział w mieszkaniu, to możemy go od Ciebie odkupić.
Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, nie boimy się trudnych sytuacji prawnych ani słabej kondycji technicznej lokalu. Zdarzają się jednak takie sytuacje, w których będziemy zmuszeni odmówić zakupu jednak są to sporadyczne przypadki. Częściej po prostu proces zbycia takiej nieruchomości wydłuża się w związku z potrzebą "wyprostowania" stany formalno-prawnego danej nieruchomości.
W Twoim imieniu może występować pełnomocnik. Pełnomocnictwo musi być jednak poświadczone notarialnie przez Ciebie.
Nie. Indywidualnie ustalamy czas na wyprowadzkę.
Standardowo kupujący żądają aby mieszkanie było opróżnione, my jednak podchodzimy do tej kwestii elastycznie, a nawet możemy pomóc Ci w zorganizowaniu transportu Twoich osobistych rzeczy we wskazane przez Ciebie miejsce.


Wróc do strony głównejWróc do strony głównej